Showing 1–16 of 34 results

Sale!

Kufje BASEUS me Bluetooth

L3.390 L2.690

Kufje BASEUS me Bluetooth iu ofrojne nje eksperience te paharrueshme me nje super cilesi nga marka e njohur BASEUS.

 • Mikrofoni i integruar
 • Mund te komunikoni dhe t’i pergjigjeni telefonatave edhe kur telefoni juaj ndodhet larg jush
 • Zvogelimi i zhurmes
 • Mund t’i perdorni gjate aktivitetit fizik kur jeni duke bere vrap ose duke ushtruar palester
 • Nuk shkeputen nga veshet deri ne momentin qe i levizni ato.
 • Versioni i bluetooth: 4.2
 • Kohezgjatja e bisedes: 10 ore
 • Kohezgjatja e muzikes: 8 ore
 • Kapaciteti i baterise: 300mAh
 • Koha e karikimit: 2 ore

Kufje Bluetooth AirPods i11 

L1.390

Kufje Bluetooth AirPods i11

Jane aq shume praktike sa qe mund te jene shoqeruesit tuaj ideal te udhetimit. Earphones qe transmetojne muzike te paster.
Ju lejojne te degjoni muziken tuaj te preferuar per nje kohe te gjate. Jane projektuar per pershtatje optimale  per te gjithe perdoruesit.
Wireless Headset i11 ofrojne nje bas te fuqishem qe ju lejon te ndjeni vertete ritmin. Materiali me peshe te lehte i bene kto mini kufje me bluetooth te pershtatshme per veshet tuaj. Pergjigjuni telefonatave tuaja pa asnje problem me nje prekje te vetme.

 • Bluetooth 5.0
 • Distanca e transmetimit: deri në 10m
 • Bateria e kufjeve: 45mAh
 • Kapaciteti i baterisë: 400mAh
 • Kohëzgjatja e baterisë: deri në 3 orë
 • Koha e karikimit: deri në 70min

Kufje Konfulon me Bluetooth

L2.790

Kufje Konfulon me Bluetooth

 • Praktike per t’u marr kudo me vete
 • Komode dhe shume te rehatshme ne vesh
 • Versioni Bluetoothit 3.0 + EDR
 • Transmetimi: pa tel deri ne 10m
 • Kapaciteti i baterisë: 500mAh
 • Bateria e integruar litium