Showing 1–16 of 28 results

Blender Profesional Sokany

L3.290

Blender Profesional Sokany

 • Blender dhe grires profesional me 2 enë qelqi (1500 ml dhe 200 ml)
 • Perfekte për smothiee, milkshake, salcra, pure etj
 • Me 3 nivele shpejtesie ( 450 Watt)
 • Thika super të mprehta çeliku
 • Mund te pastrohet dhe montohet perseri lehtesisht
Shto në listën e dëshirave
Shto në listën e dëshirave

Blender Ushqimi SOKANY

L2.490

Blender Ushqimi SOKANY

Gjithcka ju duhet ne kuzhinen tuaj. Coptoni qepen apo perimet e tjera ne blender dhe tashme pergatitja e gjelles do t’ju marr fare pak kohe dhe aspak mundim.

I dizajnuar në mënyrë unike per sallate, salsa, salca frutash, ushqim për femije, prodhime të qumeshtit, pije të ftohta me akull, supe, hamburger, omelete dhe pancakes.

Dizajni kompakt i njësise e bën të lehte larjen dhe ruajtjen. Perbehet me thika speciale te cilat kane 6 teha te mprehta prej celiku-inoks. Ato jane shume funksionale sepse kryejne perzierje , shtypje, miksimin

dhe perpunimin te ushqimeve ne menyre te njetrajtshme dhe te tretshme.

 • 6 thika prerese te pandryshkshme
 • Kapaciteti i tasit 0.5L
 • Me 3 shtresa te çelikut te pandryshkshem
 • Me baze jo te rreshqitshme
 • Pastrohet lehtesisht
 • Shpejtesia 400W
Shto në listën e dëshirave
Shto në listën e dëshirave

Drite dhe Vrasese Mushkonjash

L890

Drite dhe Vrasese Mushkonjash

Pervec largimit te mushkonjave nga ambientet tuaja kjo pajisje do t’ju jape edhe nje ndricim modern shume te rafinuar ne shtepine tuaj apo kudo qe ju deshironi.

 • Dy pajisje ne nje te vetme
 • Shume e nevojshme gjate neteve te veres kur mushkonjat na e bejne jeten te veshtire.
Shto në listën e dëshirave
Shto në listën e dëshirave

Makineri Kafeje SEVERIN 220ml

L9.990
 • Ndërprerës automatik i fikjes. I lehte per tu pastruar. Opsion për përgatitjen e ekspresit ose avullit. Lëshimi automatik i avullit në pozicionin jashtë.
 • Dritë pune, enë e pershkallezuar. Pllaka e heqshme dhe tabaka pikuese, e lehtë për tu pastruar. Një lugë për kafe ekspres kafe.
 • Aksesorë dhe pjesë rezervë: enë qelqi GK 5412 me kapak. Fuqia: 800 W. Kapaciteti i enes: deri në 4 gota ekspres (rreth 0, 35 L). Kapaciteti i rezervuarit të ujit: përafërsisht. 0.22 L.


Shto në listën e dëshirave
Shto në listën e dëshirave

Plitke Gatimi Elektrike

L1.990

Plitke Gatimi Elektrike

Tashme me kete pajisje gatimi do te jete argetim, pasi mundeson shume me te shpejte dhe te lehte. E pershtatashme per t’u marr me vete ne shtepite e plazhit, ne konvikte apo mund ta perdorni edhe ne kuzhinen tuaj.

 • Fuqia: 1000W
 • Temperatura maksimale: 500°C
Shto në listën e dëshirave
Shto në listën e dëshirave

Shtrydhese Frutash DSP

L4.990

Shtrydhese Frutash DSP

Shtrydhese frutash Profesionale per te marr me te miren nga frutat ose perimet.

Nje shtrydhese qe ju kursen kohe. Pajisje shume e nevojshme. Kthen te gjitha ushqimet tuaja ne nje forme e cila eshte lehtesisht e tretshme dhe ju ndihmon te merrni te gjitha vitaminat dhe mineralet per te cilat trupi ka nevoje. Ruan vitaminat organike dhe vlerat ushqyese duke ju ofruar leng te fresket. Ideale per Smoothie te shendetshem dhe ushqim per femijet. Per me teper ju do te kurseni energji dhe nuk do te shperdoroni ushqimin.

 • Perdor teknologjine e mahnitshme te nxjerrjes se frutave, perimeve dhe bishtajoreve ne pije te shendetshme.
 • Kthen frutat dhe perimet ne lengje ushqyese.
 • Shperben lekurat, farat dhe i nxjerr ne menyre perfekte.
 • Nuk ka copa te pakendshme frutash apo perberesish te tjere.
 • Vitamina dhe minerale te garantuara per te filluar diten tuaj.
 • Ene me kapacitet 1liter
 • Fuqia: 700Watt
 • Tensioni: 220-240Volt
 • Material rezistent
 • E lehte per t’u perdorur dhe per t’u pastruar
Shto në listën e dëshirave
Shto në listën e dëshirave

Shtrydhese Severin ES 3570.800W.19000

L11.990
 • Shtrydhese me një kapacitet 1100 ml.
 • Materiali çeliku inox me cilësi të lartë.2 nivele shpejtësie për përpunimin e përbërësve të butë dhe të fortë.
 • Enë e madhe, elehte ne larje, me e me një kapacitet të përafërt. 2500 ml.
 • Pastrim i lehtë, furçë pastrimi e bashkangjitur. Mbyllja e sigurisë. Fuqia: 800 W
 • Kapaciteti: përafërsisht. 1100 ml lëng (rreth 2, 500 ml pulpë).
 • Shpejtësia rrotulluese: max 19, 000/min.
Shto në listën e dëshirave
Shto në listën e dëshirave