Showing all 4 results

Blender Dore ISKRA

L3.990

Blender dore ISKRA HB-01 SET

 • Fuqia: 200 W
 • Tensioni: 220-240V
 • Numri i funksioneve: 2 nivele shpejtësie
 • Ngjyra: E bardhë
 • Kapaciteti i depozitës: 800 ml

Blender Profesional Sokany

L3.290

Blender Profesional Sokany

 • Blender dhe grires profesional me 2 enë qelqi (1500 ml dhe 200 ml)
 • Perfekte për smothiee, milkshake, salcra, pure etj
 • Me 3 nivele shpejtesie ( 450 Watt)
 • Thika super të mprehta çeliku
 • Mund te pastrohet dhe montohet perseri lehtesisht

Blender Ushqimi SOKANY

L2.490

Blender Ushqimi SOKANY

Gjithcka ju duhet ne kuzhinen tuaj. Coptoni qepen apo perimet e tjera ne blender dhe tashme pergatitja e gjelles do t’ju marr fare pak kohe dhe aspak mundim.

I dizajnuar në mënyrë unike per sallate, salsa, salca frutash, ushqim për femije, prodhime të qumeshtit, pije të ftohta me akull, supe, hamburger, omelete dhe pancakes.

Dizajni kompakt i njësise e bën të lehte larjen dhe ruajtjen. Perbehet me thika speciale te cilat kane 6 teha te mprehta prej celiku-inoks. Ato jane shume funksionale sepse kryejne perzierje , shtypje, miksimin

dhe perpunimin te ushqimeve ne menyre te njetrajtshme dhe te tretshme.

 • 6 thika prerese te pandryshkshme
 • Kapaciteti i tasit 0.5L
 • Me 3 shtresa te çelikut te pandryshkshem
 • Me baze jo te rreshqitshme
 • Pastrohet lehtesisht
 • Shpejtesia 400W

Tostier Sokany AK-C021

L1.890

Tostier Sokany AK-C021

Gatime te shpejta dhe te shendetshme brenda disa minutave. Pllaka jo ngjitese te cilat pastrohen me nje pecete te lagur lehtesisht.

 • Kapacitet per 2 sanduic
 • Material celiku inoks
 • Doreze e ftohte me material mbrojtes nga nxehtesia
 • Drite lajmeruese ndezur/fikur
 • Permasa kompakte, mund ta pozicionin dhe vertikalisht
 • Fuqia: 750W