Showing all 6 results

Sandwitch Maker Sokany

L1.990

Sandwitch Maker Sokany

Pergatisni ushqime te ndryshme si sanduice, omlete, toster etj. Eshte jashtezakonisht e lehte per t’u perdorur.

 • Per Sandwich të ngrohte dhe te menjehershem
 • Siperfaqe jo ngjitese
 • Pastrohet lehte

Tostier Sokany

L2.490

Tostier Sokany

Beni Sanduic te persosur me djathe dhe te pjekur ne menyren perfekte ne shtepine tuaj brenda disa minutash. 
Tostier i perkryer per dhomat e konvikteve dhe kuzhinat komode, mund te pjeke 4 copa buke njekohesisht ne menyre te barabarte, nderkohe qe pjatat jo ngjitese te tij vulosen ne perberesit tuaj.

 • Per 4 Sandwich të ngrohte dhe te menjehershem
 • Siperfaqe jo ngjitese
 • Pastrohet lehte
 • Ndertuar nga celik inoksi i cilesise se larte, material gatimi dhe jo toksik
 • Pajisur me llampe e cila funksionon si indiator, kur ndizet drita ushqimi eshte gati.

Tostier Sokany AK-C021

L1.890

Tostier Sokany AK-C021

Gatime te shpejta dhe te shendetshme brenda disa minutave. Pllaka jo ngjitese te cilat pastrohen me nje pecete te lagur lehtesisht.

 • Kapacitet per 2 sanduic
 • Material celiku inoks
 • Doreze e ftohte me material mbrojtes nga nxehtesia
 • Drite lajmeruese ndezur/fikur
 • Permasa kompakte, mund ta pozicionin dhe vertikalisht
 • Fuqia: 750W

 

Zgare dhe Tostier Elektrik Sokany

L4.290

Zgare dhe Tostier Elektrik Sokany

Siperfaqe pjekje shume e madhe, ju mund te vendosni tre panine ose kater hamburger ne te. Projektuar me element te fuqishem te ngrohjes te cilet ju sigurojne nxehje te shpejte. Ju mund te siguroni pergattitjen e mengjesit, drekes dhe darkes brenda disa minutave.
Dizajn celiku elegant i pandryshkshem. Doreza e saj e forte eshte e pershtatshme per te shkaktuar presion ne skare, por gjithashtu ben te mundur ruajtjen e saj ne menyre horizontale dhe vertikale.
 • Pastrohet lehtesisht.
 • Veshje jo e bute e cila zvogelon nevojen per te perdorur vaj ose gjalpe.