Showing all 3 results

Kompresor Ajri

L3.990

Kompresor Ajri

  • Fryres per gomat e makinave
  • E bërë nga materiali gome, i cili është i qëndrueshëm
  • Fikson gomat tuaja duke ju kursyer kohën
  • Rezistencë e lartë e temperaturës dhe rezistencë e lartë e konsumit, e përsosur për riparimin e gomave
  • Mund të përdoret në makinë, autobus, kamionë, motorra dhe makina bujqësore
  • Zorrë ajri 0,5 metra me kokë bakri anti-ndryshk
Shto në listën e dëshirave
Shto në listën e dëshirave