Pasqyre Ndihmese Baseus

L1.490

Pasqyre Ndihmese

  • Materiali: ABS+PC+ACRYLIC
  • Pesha: 215g
Shto në listën e dëshirave
Shto në listën e dëshirave
Categories: , SKU: GEN004

Description

Pasqyre Ndihmese

Material cilesor i durueshem ndaj perdorimit

Per te pare sa me mire pjesen e prapme te makines

Mund te levizet 360° per te pare qarte drejtimin e gomave

Kundra ujit dhe munde te mbaje deri ne 5Kg

Fushpamje me e gjere se pasqyra origjinale e makines