Showing 1–16 of 17 results

A4Tech WebCam 16MP

L1.990

A4Tech, WebCam Driver-Free, 16MP

 • Kundra reflektimit te drites.
 • Deri në 16 Mpx, 4608 x 3456px
 • Fokusi automatik, 10 cm deri në pafundësi
 • Mikrofoni i integruar
 • Ndërfaqe USB 2.0

A4Tech WebCam 16MP PK-331F

L1.990

A4Tech , WebCam Driver-Free ,16MP

 • Rezolucioni maksimal i videos: 1920 x 1080 piksele :
 • 2 MP Megapixel
 • Ndërfaqja: USB 2.0
 • Shkalla maksimale e kornizës: 30 korniza për sekondë
 • Lloji i montimit: Klip / Stand Ngjyra: E zezë
Sale!

Cante Shpine HP VALUE

L3.390 L2.990
 • Cante Shpine HP 15.6 Value
 • Projektuar për rehati të përditshme me rrjetë me ajrosje të rregullueshme dhe me panel të pasmë plotësisht të mbushur.
 • Xhepat me qëllim përfshijnë një ndarje të brendshme të dedikuar për laptopë deri 39.6 cm, së bashku me xhepa të shumte te organizuar për stilolapsa, celulare dhe pajisje shtesë.
 • Përshtat platformat deri në 39.6 cm (15.6 “).
 • Pesha: 0.465 kg
 • Dimensionet (W x D x H) 310 x 100 x 445 mm