Showing all 2 results

Blender Ushqimi SOKANY

L2.490

Blender Ushqimi SOKANY

Gjithcka ju duhet ne kuzhinen tuaj. Coptoni qepen apo perimet e tjera ne blender dhe tashme pergatitja e gjelles do t’ju marr fare pak kohe dhe aspak mundim.

I dizajnuar në mënyrë unike per sallate, salsa, salca frutash, ushqim për femije, prodhime të qumeshtit, pije të ftohta me akull, supe, hamburger, omelete dhe pancakes.

Dizajni kompakt i njësise e bën të lehte larjen dhe ruajtjen. Perbehet me thika speciale te cilat kane 6 teha te mprehta prej celiku-inoks. Ato jane shume funksionale sepse kryejne perzierje , shtypje, miksimin

dhe perpunimin te ushqimeve ne menyre te njetrajtshme dhe te tretshme.

  • 6 thika prerese te pandryshkshme
  • Kapaciteti i tasit 0.5L
  • Me 3 shtresa te çelikut te pandryshkshem
  • Me baze jo te rreshqitshme
  • Pastrohet lehtesisht
  • Shpejtesia 400W