Showing all 3 results

Shtrydhese Frutash DSP

L4.990

Shtrydhese Frutash DSP

Shtrydhese frutash Profesionale per te marr me te miren nga frutat ose perimet.

Nje shtrydhese qe ju kursen kohe. Pajisje shume e nevojshme. Kthen te gjitha ushqimet tuaja ne nje forme e cila eshte lehtesisht e tretshme dhe ju ndihmon te merrni te gjitha vitaminat dhe mineralet per te cilat trupi ka nevoje. Ruan vitaminat organike dhe vlerat ushqyese duke ju ofruar leng te fresket. Ideale per Smoothie te shendetshem dhe ushqim per femijet. Per me teper ju do te kurseni energji dhe nuk do te shperdoroni ushqimin.

 • Perdor teknologjine e mahnitshme te nxjerrjes se frutave, perimeve dhe bishtajoreve ne pije te shendetshme.
 • Kthen frutat dhe perimet ne lengje ushqyese.
 • Shperben lekurat, farat dhe i nxjerr ne menyre perfekte.
 • Nuk ka copa te pakendshme frutash apo perberesish te tjere.
 • Vitamina dhe minerale te garantuara per te filluar diten tuaj.
 • Ene me kapacitet 1liter
 • Fuqia: 700Watt
 • Tensioni: 220-240Volt
 • Material rezistent
 • E lehte per t’u perdorur dhe per t’u pastruar

Shtrydhese Severin ES 3570.800W.19000

L11.990
 • Shtrydhese me një kapacitet 1100 ml.
 • Materiali çeliku inox me cilësi të lartë.2 nivele shpejtësie për përpunimin e përbërësve të butë dhe të fortë.
 • Enë e madhe, elehte ne larje, me e me një kapacitet të përafërt. 2500 ml.
 • Pastrim i lehtë, furçë pastrimi e bashkangjitur. Mbyllja e sigurisë. Fuqia: 800 W
 • Kapaciteti: përafërsisht. 1100 ml lëng (rreth 2, 500 ml pulpë).
 • Shpejtësia rrotulluese: max 19, 000/min.