Showing 1–16 of 72 results

Adidas – Original

L850

Adidas – Original

 • Parfum për Meshkuj
 • Vjollcë, Lavandër, Raven
 • Piper I Zi, Sherebelë, Portokall
 • Dru Cedari, Dru Sandali, Kashmir
 • Me mbushje
 • 30 ml – 850L
 • 50 ml – 1400L
 • 100 ml – 2650L
 • 200 ml – 5150L

Alf Zahra

L2.400

Alf Zahra

 • Parfum për Meshkuj
 • Me mbushje
 • 30 ml – 2400L
 • 50 ml – 3900L
 • 100 ml – 7650L
 • 200 ml – 15150L

Alfred Dunhill – Dunhill Black

L850

Alfred Dunhill – Dunhill Black

 • Parfum për Meshkuj (parfume vajore)
 • Emri është pak çorientues, pasi kjo aromë është më shumë barishtore se sa e errët, një aromë të gjithanshme, të përmbajtur që mund të vishet ditë në mbrëmje, veçanërisht në muajt e ngrohtë.
 • Me mbushje
 • 30 ml – 850L
 • 50 ml – 1400L
 • 100 ml – 2650L
 • 200 ml – 5150L

Alfred Dunhill – Dunhill London

L850

Alfred Dunhill – Dunhill London

 • Parfum për Meshkuj (parfume vajore)
 • Është një aromë e sofistikuar e përshtatshme edhe për zotërinjtë më të dalluar
 • Me mbushje
 • 30 ml – 850L
 • 50 ml – 1400L
 • 100 ml – 2650L
 • 200 ml – 5150L

Amouage – Dia

L2.400

Amouage – Dia

 • Parfum për Meshkuj
 • Portokall I Hidhur, Kardamom, Temjan, Gum Cistus
 • Ylang Ylang, Lule Shpate, Lulegjake, Lule Kumbulle
 • Vetiver, Lëkurë, Qelibar, Patculi, Palisandër
 • Me mbushje
 • 30 ml – 2400L
 • 50 ml – 3900L
 • 100 ml – 7650L
 • 200 ml – 15150L

Amouage – Dia

L2.400

Amouage – Dia

 •  Fik, Lule Çiklamini, Bergamot, Tarragon,Sherebelë, Gjethe Lule Violetë
 •  Lule pjeshke, Vaj Trëndafili Turk, Lule Portokalli, Lulegjake, Lule Shpate
 •  Myshk I Bardhë, Vanilje, Temjan, Heliotrope, Dru Cedar, Dru Sandal, Dru Gaiac
 • 30 ml – 2400L
 • 50 ml – 3900L
 • 100 ml – 7650L
 • 200 ml -15150L

Amouage – Interlude

L2.400

Amouage – Interlude

 • Parfum për Meshkuj
 • Bergamot, Rigon, Erëza
 • Qelibar, Qitro, Temjan, Mirrë e Ëmbël
 • Lëkurë, Oud, Patculi, Dru Sandali
 • Me mbushje
 • 30 ml – 2400L
 • 50 ml – 3900L
 • 100 ml – 7650L
 • 200 ml -15150L

Anti-Hair Loss Shampoo DEXE

L1.590

Anti-Hair Loss Shampoo DEXE

Ky produkt i humbjes së flokëve kombinon më të mirën e ilaçeve bimore dhe orientalë, të integruar me teknologjinë më të fundit të avancuar të kujdesit të flokëve.
Shampo Dexe nuk është ndonjë shampo e rregullt – është një formulë e rritjes së flokëve që është bërë në një shampo, për ta bërë produktin të lehtë për t’u përdorur dhe për të ofruar përfitime shtesë të hydration dhe kujdesit të flokëve që shampoat më të mira tashmë ofrojnë.
Ajo përmban lëndë ushqyese thelbësore bio-aktive që krijojnë një mjedis të shëndetshëm për rritjen e flokëve.

 • Ka efekt te menjehershem ne ndalimin e renies,forcon dhe dendeson flokun.
 • 100%Organike ,teresisht natyrale
 • Stimulon qarkullimin e gjakut
 • Dendeson,Forteson,Purifikon dhe Hidraton Fibrat ne thellesi te flokeve
 • I pershtatshem per meshkujt dhe femrat

Përdorimi i rekomanduar për rezultate të dukshme: Minimumi 1-2 muaj (1 shishe)
Udhëzime:
1. Flokët e lagur tërësisht me ujë të ngrohtë
2. Aplikoni Shampo Dexe në flokët tuaj (shmanguni shamponjes në shpinë)
3. Massage rrënjët e flokëve tuaj për 2-3 minuta
4. Shpëlarje me ujë
5. Përdorni 4-6 herë në javë

Aramis

L850

Aramis

 • Parfum për Meshkuj
 • Bergamot, Gardenia, Qimon, Artemisia
 • Sherebelë, Mërsinë, Karafil, Jasemin, Patculi, Lule Orris
 • Patculi, Dru Sandali, Vetiver, Myshk, Lëkurë, Qelibar, Misk
 • Me mbushje
 • 30 ml – 850L
 • 50 ml – 1400L
 • 100 ml – 2650L
 • 200 ml – 5150L

Azzaro – Chrome

L850

Azzaro – Chrome

 • Parfum për Meshkuj
 • Bergamot, Portokall I Hidhur, Misk
 • Lule Lishen, Dredhkë.
 • Dru Sandali, Palisandër, Kafe
 • Me mbushje
 • 30 ml – 850L
 • 50 ml – 1400L
 • 100 ml – 2650L
 • 200 ml – 5150L

Azzaro – Chrome Legend

L850

Azzaro – Chrome Legend

 • Parfum për Meshkuj
 • Mollë, Caj, Portokall I Hidhur
 • Misk, Myshk
 • Dru Cedari, Fasule Tonka, Vetiver, Qelibar
 • Me mbushje
 • 30 ml – 850L
 • 50 ml – 1400L
 • 100 ml – 2650L
 • 200 ml – 5150L

Azzaro – Elixir Pour Homme

L850

Azzaro – Elixir Pour Homme

 • Parfum për Meshkuj
 • Bergamot, Lavandër, Dorëzonjë, Myshk Oak, Fasule Tonka, Vanilje, Benzoin, Mandarinë, Limon, Dardhë, Rrush I Zi
 • Me mbushje
 • 30 ml – 850L
 • 50 ml – 1400L
 • 100 ml – 2650L
 • 200 ml – 5150L