Showing all 2 results

Sale!

Karikues me Wireless & Bokse

L5.990 L4.990
 • Numri i modelit: Y290
 • Marka: Awei
 • Teknologjia e lidhjes: wireless
 • Lloji i altoparlantit: Altoparlantë Bluetooth
 • E pajtueshme me: Të gjitha
 • Lloji i portit: Multi
 • Numri i pjesëve: 2
 • Prodhimi nominal: 5 – 10 Watt
Sale!

Karikues me Wireless & Powerbank

L2.890 L2.490
 • Karikues me Wireless, Powerbank Konfulon
 • I Pershtatshem per: Smartphone, ipads, tablet, mp3 / mp4 dhe pajisje të tjera dixhitale
 • Kapaciteti i baterisë: 10000mAh
 • Drite LED
 • Funksion i kursimit te energjise elektrike