Showing all 10 results

Sale!

Depilator Bikini Trimmer

L2.890 L2.690

Depilator Bikini Trimmer

 • Bateria e rrumbullakosur me bikini e Remington Smooth &
 • Silky Battery ofron një kombinim të prerjes dhe personalizimit të saktë për t’ju dhënë besim të plotë bikini vetëm kur keni nevojë.
 • Falë përdorimit të lagësht dhe të thatë është plotësisht i gjithanshëm; dhe perfekt për t’u përdorur në dush kur jeni në lëvizje
 • Të përfshira në paketim do të gjeni një krehër prerëse të rregullueshme dhe të heqshme me një zgjedhje të cilësimeve të gjatësisë.
 • Duke ju dhënë besim për të veshur bikini apo rroba banje tuaj të preferuar,
 • Ky mjet i zgjuar i bukurisë vjen me gjithçka që ju nevojitet për të arritur rezultate të përkryer të qetë.

Depilator DSP

L1.990

Depilator DSP

 • Makine depilimi
 • Kjo paijsje ka 4 koka te ndryshme.
 • E pershtatshme per te gjithe trupin dhe fytyren, shkulje dhe prerje.

Depilator DSP IPX4

L3.490

Depilator DSP IPX4

 • Nje pajisje multifunksionale
 • E pajisur me 4 koka te ndryshme
 • Sherben si depilator, si masazhator dhe si pastrues fytyre
 • Me tensioni: 220-240Volt
 • Perfekt per nje lekure te persosur dhe te bute
 • I pershtatshem per te gjitha llojet e lekures

Depilator per Hundet / Veshet DSP

L890

Depilator per Hundet dhe Veshet DSP

Pastrimi i rregullt i zonës së hundës është i domosdoshëm.Përdorimi i gërshërëve jo vetëm i sigurt dhe thjesht i papërshtatshëm, përdorni këtë aparat për të pastruar hundën dhe veshët.

 • Tërhiqeni kapakun e baterisë dhe vendosni në një bateri AA.
 • Fuqia prerëse dhe koka e prestarit fillon të kthehet me një shpejtësi të lartë.
 • Vendoseni prerësin afër hundës ose veshit dhe filloni të zvogëloni.
 • Kur të keni mbaruar, hiqni kokën e prestarit dhe pastrojeni atë me peshqir të butë të thatë.

Makine Depilimi

L2.290

Makine depilimi

Kompletimi i bukurise nepermjet ketej produkti tregohet pa problem ne heqjen e qimeve ne kembet e ne te gjithe zona te tjera te trupit te nje femre. Ju jep nje pamje te bute, te fresket edhe pa dhimbje. Depilatori perbehet nga koka te ndryshme te cilat kryejne funskione te ndryshme ne ne menyren me optimale te mundshme. Makina mund te perdoret kudo qe ju deshironi, ajo mund te jete nje shoqerues mjaft i mire edhe gjate pushimeve tuaja, ku ju do te deshironit te ishit ne gjendje perfekte gjithe kohen.

 • Perbehet nga kater koka
 • Kryen funksione te ndryshme
 • Pastrohet lehtesisht
 • Mund ta merrni kudo me vete
 • Miqesore me mjedisin dhe rezistente

Makine depilimi 4 ne 1 DSP

L2.790

Makine depilimi 4 ne 1 DSP

Per zonjat qe kujdesen per trupin edhe fytyren e tyre. Per nje pamje te bute, freskuese e per nje lekure te shendetshme dhe te paster. Ne brendesi te produktit keni 4aksesore te ndryshem per fytyren dhe per trupin tuaj. Ky depilator ju mundeson heqjen e qimeve me gjithe rrenje ne nje kohe shume te shkurter. Rruajtje e sigurte ne te gjithe pjeset e nevojshme per heqjen e qimeve. Ben te mundur heqjen e qimeve ne zona te ndjeshme te trupit te femres. Pas depilimit lekura qendron shume e bute dhe e paster. Koka e depilatorit perputhet me zonen e lekures qe po depiloni

 • Shume praktike
 • Siguron depilim te bute dhe pa dhimbje
 • Perbehet nga disa koka me funksione te ndryshme
 • Mund ta merrni kudo me vete
 • Heqje e shpejte dhe ne lekura te ndjeshme
 • Funksionon me bateri

Makine Depilimi Sokany

L1.490

Makine Depilimi Sokany

 • E pershtatshme per te gjithe trupin dhe fytyren, shkulje dhe prerje.
 • E thjeshte ne perdorim
 • E pershtatshme per t’u marr kudo me vete

Makine DSP 40007

L1.090

Makine DSP 40007

Heq qimet e padeshiruara te hundes apo vesheve ne menyre efikase dhe te sigurt. Ne saj te ketij aparati ju mund te rregulloni shpejte dhe lehte koken qe t eperputhet me nevojat tuaja te zvogelimit.

 • Fuqia: 220-240V 50 / 60HZ 3W
 • Materiali: ABS & Stainless
 • Koha e mbushjes së makinës: 8 orë
 • Kursim energjie

Makineri Dylli DSP

L1.590

Makineri Dylli DSP

Hedhim brenda enes dyllin te cilin e vendosim ne gradim derisa te shkrihet dhe me pas e perdorim per fytyren. Ena eshte e perbere ne dy ngjyra roze dhe lejla, shume praktike dhe e lehte ne perdorim e saj.

 • Menyra me e mire per te hequr qimet tuaja te padeshiruara
 • Ka nje peshe te lehte dhe praktike per tu mbajtur ne portofolin tuaj kur jeni duke udhetuar
 • Mbajeni lekuren tuaj te paster me makine e dyllit
 • Ngrohje automatike per rreth 20 minuta

Pastrues per Fytyren GEMEI

L1.290

Pastrues per Fytyren GEMEI

 • Hiqni pushin e fytyrës për një rezultat më të mirë make-up.
 • Mënyrë e sigurt dhe e shpejtë për të hequr qimet e fytyres.
 • Heq lehtësisht qimet edhe më të vogla.
 • E lë lëkurën të butë
 • Ideale për të gjitha llojet e lëkurës
 • Përdorni në buzë, mjekër, faqe.
 • Tensioni: 220v
 • Frekuenca: 50 / 60HZ
 • Fuqia: 3W