Showing all 8 results

Karikues / MP3 Baseus

L2.200

Karikues / MP3 Baseus

 • Bluetooth: V4.2
 • Frekuenca e transmetimit: 87,5-108MHZ
 • Distanca me Bluetooth: <= 10m
 • Portet: 2x USB, karte TF / micro SD
 • Formati audio: MP3 / WMA / WAV / FLAC
 • Madhësia: 7 x 4,8 x 3 cm
 • Pesha: 33 g
 • Përputhshmëria: iOS / Android
 • Kapaciteti i diskut / kartës TF: <= 32G

Karikues Konfulon per Makine 

L1.990

Karikues Konfulon per ne Makine

 • Perfshin: karikues + kufje teke per te kryer telefonata gjate drejtimit te makines.
 • Versioni Bluetooth: V4.1 + EDR2
 • Koha e punës: 4-5 ore
 • Koha e karkimit: 2 ore
 • Permasat: L40*W25*H70mm
 • Praktik dhe lehtesisht i perdorshem

Karikues Magnetik per ne Makine

L2.290

Karikues Magnetik per ne Makine

 • Vendosni telefonin tuaj dhe do ngarkohet automatikisht duke siguruar qendrueshmeri.
 • Siguron mbrojtje te temperatures se larte.
 • Rrotullim 360 grade per te pozicionuar ne kendin e duhur
 • Fuqia: 18 W
 • Materiali: ABS

 

Mbajtese & Karikues Telefoni

L1.790
 • Mbajtese dhe karikues telefoni per automjete .mbron telefonin nga renia ose thyerja .
 • Lehteson perdorimin dhe karikimin e celularit gjate udhetimit .
 • Me dy porta USB
 • Fuqia : 10W
Sale!

MP3 Makine me Bluetooth G7

L1.490 L990
 • MP3 makine me bluetooth G7. shume praktik
 • Porte usb.
 • Opsion per kryerjen e telefonatave dhe vendosjen e muzikes qe deshironi
 • Karte micro SD .
 • Fishe AUX-i .