Showing 1–16 of 253 results

A4Tech WebCam 16MP

L1.990

A4Tech, WebCam Driver-Free, 16MP

 • Kundra reflektimit te drites.
 • Deri në 16 Mpx, 4608 x 3456px
 • Fokusi automatik, 10 cm deri në pafundësi
 • Mikrofoni i integruar
 • Ndërfaqe USB 2.0

A4Tech WebCam 16MP PK-331F

L1.990

A4Tech , WebCam Driver-Free ,16MP

 • Rezolucioni maksimal i videos: 1920 x 1080 piksele :
 • 2 MP Megapixel
 • Ndërfaqja: USB 2.0
 • Shkalla maksimale e kornizës: 30 korniza për sekondë
 • Lloji i montimit: Klip / Stand Ngjyra: E zezë

Android OTT TX9 TV Box

L6.490
Android TV Box TX9 | 32GB |
 • Procesori:  Quad-Core
 • RAM 4GB DDR3
 • ROM 32GB
 • Sistemi Operativ Android 9.0
 • HDMI / AV
 • Aplikacionet e suportuara: Netflix, Youtube, Facebook etj

Android TV Box MXP Pro 4K

L3.990

Android TV Box MXP Pro 4K

Televizorin tuaj tashme mund ta shnderroni ne nje Smart TV.
Se pari duhet te lidhni kete kuti me porten HDMI dhe me pas mund te shijoni lojrat,
shikoni filma ne internet, shikoni Netflix, Youtube, perdorni Skype te gjitha keto ne TV tuaj.

Specifikat:

 • RAM: 2GB
 • ROM: 16GB
 • 2USB/AV/RJ45/HDMI/SPDIF/OTG/TF Port
 • Suporton karte memorje deri ne 64GB
 • MXQ Video/ Foto H.265
 • Lidhje me Wireless
Sale!

Android TV Box X96 Mini 16GB

L4.490 L3.190

Nderlidhje shume e lehte nepermjet internetit, Android box dhe TV, me wi fi ose me fishe.

 • TV box X96 mini eshte I bazuar ne sistemin Android 7.1
 • I cili ka shpejtesi shume te larte procesimi dhe gjithashtu mund te suportoje aplikacione te ndryshme si:
 • Netflix, Youtube, Skype,  Google Chrome dhe shume te tjera.

Bateri e Jashtme Baseus 10000 mAh 3.0

L2.690

Power Bank Baseus

 • Kapaciteti i baterise: 10000mAh
 • Materiali: ABS, PC
 • Me panel dixhital LED qe tregon nivelin aktual te baterise
 • Universal per te gjithe llojet e celularve
 • Me 2 porta, mund te rimbushni 2 pajisje njekohesisht
 • Shpejtesi maksimale e rimbushjes

Boks me Bluetooth Mini Speaker

L1.200

Boks me Bluetooth Mini speaker A10

 • Bluetooth 4.1
 • Mikrofoni i integruar ju lejon t’ju përgjigjeni thirrjeve telefonike.
 • Bateri: 400mAh
 • Kohëzgjatja e baterisë: 2.5 – 3 orë
 • Lidhje Aux
 • Distanca e operimit: 30 m
 • Suporton pajisjet Apple dhe Android etj

Boks me Bluetooth REMAX

L4.700

Boks me Bluetooth REMAX

 • Dimensionet: 66x66x190mm
 • Versoni i Bluetooth: V4.1
 • Distanca e operimit: mbi 10m
 • Kapaciteti i baterise: 4000mAh
 • Kohezgjatja e baterise: 8-10h(volum mesatar), 4-5h(volum i larte)
 • Praktik per kudo
 • Suporton TF Kard
 • Mundesi lidhje AUX

Boks me Bluetooth, Alarm Baseus

L3.190

Boks me Bluetooth, Alarm

 • Lidhja:Bluetooth Fishe Aux 3.5mm Karte Micro TF
 • Versioni i Bluetooth-It: V4.2
 • Distanca e Transmetimit: 10m
 • Koha: Ne karikim 4 ore\ Ne perdorim 9 ore\ Standby 40 ore

Boks Mini Speaker

L1.200

Boks Mini Speaker

 • Dimensionet: 60x60x50 mm
 • Kohëzgjatja e baterisë: 5h
 • Pesha: 230g
 • Sinjali i zhurmes >= 95dB
 • Kapaciteti i baterisë: 520mAh
 • Kohëzgjatja e karikimit të baterisë: 2h