Sale!

Android TV Box X96 Mini 16GB

L4.490 L3.190

Nderlidhje shume e lehte nepermjet internetit, Android box dhe TV, me wi fi ose me fishe.

  • TV box X96 mini eshte I bazuar ne sistemin Android 7.1
  • I cili ka shpejtesi shume te larte procesimi dhe gjithashtu mund te suportoje aplikacione te ndryshme si:
  • Netflix, Youtube, Skype,  Google Chrome dhe shume te tjera.
Shto në listën e dëshirave
Shto në listën e dëshirave
Categories: , SKU: EL0003

Description

Nderlidhje shume e lehte nepermjet internetit, Android box dhe TV, me wi fi ose me fishe.

TV box X96 mini eshte I bazuar ne sistemin Android 7.1 I cili ka shpejtesi shume te larte procesimi dhe gjithashtu mund te suportoje aplikacione te ndryshme si Netflix, Youtube, Skype,  google chrome dhe shume te tjera.

Nderlidhes HDMI 2.0:  Nderlidhje direkte midis TV dhe X96 Tv Box nepermjet fishes HDMI e cila ju mundeson nje pervoje fantastike multimedia duke mundesuar  cilesine me te mire te figures deri ne 4K / Full HD

Ka te integruar Software dhee Media Player te perditesuar me funksione te plota multimedia dhe argetim.  Mundet gjithashtu te shkarkoni aplikacione te ndryshme Android.

Hardware H.265 I dekoderit ju mundeson gjithashtu performance te larte te figures dhe gjate shikimit te filmave me cilesi 4K pa patur nderprerje

DDR3 1 GB RAM dhe EMMC 8GB ROM ju lejon te lundroni gjithmone me shpejtesi te larte ne website, te luani lojra, te shkarkoni apo hapni aplikacione te ndryshme , shikimin e filmave pa nderprerje dhe ka hapesire per te shkarkuar aplikacione, filma, muzike, lojra dhe shume material te tjera.

Nje Home Cinema Fantastike dhe pervoje emocionuese lojrash.

 

 

Specifika:

Sistemi Operativ: Android 7.1.2

Kapaciteti : 16 GB
RAM: 2 GB
Procesori CPU: Quad Core
Shpejtesia e Procesorit:  2.0GHz
Porta USB: 2 Porta usb