Showing all 5 results

Android OTT TX9 TV Box

L6.490
Android TV Box TX9 | 32GB |
 • Procesori:  Quad-Core
 • RAM 4GB DDR3
 • ROM 32GB
 • Sistemi Operativ Android 9.0
 • HDMI / AV
 • Aplikacionet e suportuara: Netflix, Youtube, Facebook etj

Android TV Box MXP Pro 4K

L3.990

Android TV Box MXP Pro 4K

Televizorin tuaj tashme mund ta shnderroni ne nje Smart TV.
Se pari duhet te lidhni kete kuti me porten HDMI dhe me pas mund te shijoni lojrat,
shikoni filma ne internet, shikoni Netflix, Youtube, perdorni Skype te gjitha keto ne TV tuaj.

Specifikat:

 • RAM: 2GB
 • ROM: 16GB
 • 2USB/AV/RJ45/HDMI/SPDIF/OTG/TF Port
 • Suporton karte memorje deri ne 64GB
 • MXQ Video/ Foto H.265
 • Lidhje me Wireless
Sale!

Android TV Box X96 Mini 16GB

L4.490 L3.190

Nderlidhje shume e lehte nepermjet internetit, Android box dhe TV, me wi fi ose me fishe.

 • TV box X96 mini eshte I bazuar ne sistemin Android 7.1
 • I cili ka shpejtesi shume te larte procesimi dhe gjithashtu mund te suportoje aplikacione te ndryshme si:
 • Netflix, Youtube, Skype,  Google Chrome dhe shume te tjera.

Google Chromecast 4K

L1.990

Google Chromecast 4K eshte nje nderlidhese e Smartphonit tuaj me TV.

 • Nje pajisje shume funksionale qe ju mund te shikoni ne televizorin tuaj ate cfare shikoni ne celular, tablet apo laptop.
 • Rezolucion Full HD 1080P.
 • Lidhje me Wifi, nuk keni nevoje qe te perdorni kabull.
 • Shikoni filma luani lojra ne televizorin tuaj.
 • Pajisja Chromecast vendoset ne porten HDMI te televizorit tuaj dhe ju mundeson te shikoni te gjithe filmat e preferuara apo programet me nje super cilesi.
 • Nje menyre me e mire per kaluar videot, muziken apo lojrat nga Smrtphone juaj drejt e ne TV.