Showing all 13 results

Sale!

Kufje Bluetooth AirPods i7 Mini

L1.490 L990

Kufje Bluetooth AirPods i7 Mini

 • Nuk do te bezdiseni me nga telat
 • Kutia e tyre sherben si karikues
 • Gjate telefonates degjohet vetem ne njeren kufje
 • Koha e karikimit 1-2 ore dhe koha e punes 1.5 ore
 • Dritat ju tregojne kur kufjet jane te karikuara, kur nuk kane bateri dhe kur lidhen me smartphone
 • Permasat 1.7 x 1.5 x 4 cm
Shto në listën e dëshirave
Shto në listën e dëshirave

Mi Smart Band 4

L4.990

Mi Smart Band 4

Azhornon algoritmin e tij per te qene me i sakte ne regjistrimin e niveleve te aktivitetit tuaj.

Hapa, distanca, ritmi, kalorite e djegura, minutat aktive, modlaiteti i gjumit, statusi i rrahjeve te zemres dhe parashikimi i motit te gjitha te llogaritura.

Mund te kontrolloni historine ditore, javore & mujore per nje program stervitje te specifikuar.

Mund te funksionoje mjaft mire 50 m nen uje me thelle sesa gjurmuesit e fitnesit te ngjashem.

Nuk keni pse shqetesoheni kur beni dush, vrapim ne shi, not dhe surfing.

Ju kujton te beni pushim dhe se kur duhet te nisni serish aktivitetin sportiv.

 

Specifikat:

 • Pesha: 22.1g
 • Rezistenca ndaj ujit deri ne 5ATM
 • Ekrani: 0.95inch AMOLED
 • RAM: 512KB
 • ROM: 16MB
 • Bateria: LiPo 135mAh
 • Koha e Karikimit: 2 ore
 • Sistemi Operativ: Android 4.4 +, iOS 9.9 +
Shto në listën e dëshirave
Shto në listën e dëshirave

Mi Smart Band 5

L5.490

Mi Smart Band 5

 • Mat tensionin, rrahjet e zemres, kalorite si dhe hapat dhe kilometrat qe beni gjate dites.
 • Ju lajmeron per thirrjet telefonike.
 • Mund te shikoni mesazhet e Facebook, Whatsapp, Viber.
 • Mund te vendosni alarm.
 • Mund te shihni motin.
 • Me karte SIM
 • Permasa: 1.1 inches
 • Rezolucioni: 240 x 240 pixel
 • Me prekje
 • Sistemi operativ: Android 5.0+ ose iOS 10.0+
 • Kapaciteti i baterise: 125 mAh
 • Lidhja me: Wi-fi, USB, GPS
 • Unisex
Shto në listën e dëshirave
Shto në listën e dëshirave

Smartwatch AMAZFIT

L7.490

Smartwatch AMAZFIT

 • Njoftime, kontroll në distance muzikore, ora alarmi, kujtese per lëvizje, parashikimi i motit etj.
 • Mundeson ndjekjen e aktivitetit ditore si dhe mat rrahjet e zemres.
 • 5 atm e certifikuar – kunder ujit deri ne 50m
 • Kapaciteti i baterise: 200mAh
 • Pesha: 0.031 kg
 • Sistemi Operativ: Amazfit OS
 • Dimensionet: 42 x 35.3 x 11.4mm
 • Rezolucini i ekranit: 176 x 176
 • Lidhja: me Bluetooth
Shto në listën e dëshirave
Shto në listën e dëshirave

Smartwatch GPS per Femije

L3.490

Smart Watch per femije Gidi G3

Ora eshte kundra ujit, c’ka ju ndihmon te shijoni pushimet ne plazh teksa kontrrolloni edhe femijet tuaj.
Smartwatch Gidi G3 eshte zgjidhja e duhur per femijen tuaj.

 • Perdoret per lokalizimin e vendndodhjes
 • Per telefonata
 • Per mesazhe
 • Foto permes kameres
 • Thirrje te urgjences me butonin SOS
 • Mund te aktivizoni alarmin
 • Mund te shikoni parashikimin e motit
Shto në listën e dëshirave
Shto në listën e dëshirave

Smartwatch Z3 me Sim

L1.990

Smartwatch Z3

 • Mund te kryeni telefonata dhe te dergoni ose te merrni mesazhe.
 • Mund te luani kenget tuaja te preferuara.
 • Me karte SIM
 • Rrip silikoni me gjatesi 135 cm
 • Suporton Bluetooth.
 • GPS te integruar
 • Perfshin aplikacione si Facebook,Whatsapp, Twitter, WeChat etj.
Shto në listën e dëshirave
Shto në listën e dëshirave