Showing 1–16 of 21 results

Altoparlant Makine

L2.190

Altoparlant Makine

Një model që rrit forcën, përmirëson përgjigjen e basit dhe zvogëlon dridhjet e brendshme dhe shtrembërime e tjera. Rrethi i gomës i reziston ftohjes dhe ofron mbështetje të besueshme që e mban muzikën tuaj të luajë, pavarësisht gjithckaje.

 • Materiali: Qeramik
 • Fuqia maksimale 140W
 • Përgjigja e frekuencës: 110-20,000 Hz
 • Ndjeshmëria: 86 dB
Shto në listën e dëshirave
Shto në listën e dëshirave

Karikues / MP3 Baseus

L2.200

Karikues / MP3 Baseus

 • Bluetooth: V4.2
 • Frekuenca e transmetimit: 87,5-108MHZ
 • Distanca me Bluetooth: <= 10m
 • Portet: 2x USB, karte TF / micro SD
 • Formati audio: MP3 / WMA / WAV / FLAC
 • Madhësia: 7 x 4,8 x 3 cm
 • Pesha: 33 g
 • Përputhshmëria: iOS / Android
 • Kapaciteti i diskut / kartës TF: <= 32G
Shto në listën e dëshirave
Shto në listën e dëshirave
Sale!

Kasetofon Bluetooth Makine

L2.990 L1.990
 • Kasetofon makine me bluetooth .
 • Display LCD.
 • Porte USB MP3 dhe CD
 • Radio player
 • Pas lidhjes me bluetooth kryen telefonata hyrese dhe dalese.

Te dhena teknike:

 • Modeli: 520 Bluetooth
 • Permasat: 178x50x95m
 •  Fuqia: 12V
 • Output: 45Wx4
 • Frekuenca FM: 87.5-108.0 MHZ
Shto në listën e dëshirave
Shto në listën e dëshirave

Kompresor Ajri

L3.990

Kompresor Ajri

 • Fryres per gomat e makinave
 • E bërë nga materiali gome, i cili është i qëndrueshëm
 • Fikson gomat tuaja duke ju kursyer kohën
 • Rezistencë e lartë e temperaturës dhe rezistencë e lartë e konsumit, e përsosur për riparimin e gomave
 • Mund të përdoret në makinë, autobus, kamionë, motorra dhe makina bujqësore
 • Zorrë ajri 0,5 metra me kokë bakri anti-ndryshk
Shto në listën e dëshirave
Shto në listën e dëshirave