Mbajtese Celulari Baseus

L1.500

Mbajtese Celulari Baseus

  • Materiali: Aliazh alumini
  • Mundesi rrotullimi: 360°
  • Mberthim i qendrueshëm
  • Mbrojtje me jastek silikoni

Description

Mbajtese Celulari Baseus

Vendoset te vendi i CD-ve ne kroskotin tuaj

Rrotullimi 360 grade per te rregulluar kendin e shikimit qe deshironi

Dizajn i vecante dhe pamje dekorative per makinen

Madhesi e rregullueshme per pajisje me permasa 4-6.5 inch

Kapje e sigurt edhe ne rruge me gropa fale funksionit kapes si trekendesh