Showing all 3 results

Mbajtese & Karikues Telefoni

L1.790
  • Mbajtese dhe karikues telefoni per automjete .mbron telefonin nga renia ose thyerja .
  • Lehteson perdorimin dhe karikimin e celularit gjate udhetimit .
  • Me dy porta USB
  • Fuqia : 10W