Showing all 16 results

Anti-Hair Loss Shampoo DEXE

L1.590

Anti-Hair Loss Shampoo DEXE

Ky produkt i humbjes së flokëve kombinon më të mirën e ilaçeve bimore dhe orientalë, të integruar me teknologjinë më të fundit të avancuar të kujdesit të flokëve.
Shampo Dexe nuk është ndonjë shampo e rregullt – është një formulë e rritjes së flokëve që është bërë në një shampo, për ta bërë produktin të lehtë për t’u përdorur dhe për të ofruar përfitime shtesë të hydration dhe kujdesit të flokëve që shampoat më të mira tashmë ofrojnë.
Ajo përmban lëndë ushqyese thelbësore bio-aktive që krijojnë një mjedis të shëndetshëm për rritjen e flokëve.

 • Ka efekt te menjehershem ne ndalimin e renies,forcon dhe dendeson flokun.
 • 100%Organike ,teresisht natyrale
 • Stimulon qarkullimin e gjakut
 • Dendeson,Forteson,Purifikon dhe Hidraton Fibrat ne thellesi te flokeve
 • I pershtatshem per meshkujt dhe femrat

Përdorimi i rekomanduar për rezultate të dukshme: Minimumi 1-2 muaj (1 shishe)
Udhëzime:
1. Flokët e lagur tërësisht me ujë të ngrohtë
2. Aplikoni Shampo Dexe në flokët tuaj (shmanguni shamponjes në shpinë)
3. Massage rrënjët e flokëve tuaj për 2-3 minuta
4. Shpëlarje me ujë
5. Përdorni 4-6 herë në javë

Kreher elektrik DSP 

L1.790

Kreher elektrik DSP

Shume i nevojshem per stilimin e flokeve dhe krehjen e tyre. Tani ju mund te drejtoni floket tuaj ne menyre profesionale pa shpenzuar me teper fale ketij kreherit.

 • Realizoni krehjen e flokeve nepermjet avullit
 • Mund ta kontrolloni deri ne temperaturen 230C
 • Ka tregues dixhital te temperatures
 • Mund ta merni kudo me vete
 • Eshte shume praktik dhe lehtesisht i pastrueshem

Mashe flokesh Remington Pro Spiral Curl CI5319

L7.490
 • Mashe flokesh Remington Pro Spiral Curl CI5319
 • Mbrojtje 4 fish për shkëlqim.
 • Anti statike. Qeramike. Turmalinë Jonike. Veshje e butë rrëshqitëse.
 • Temperatura maksimale 210 °. Rrip
 • 19 mm për kacurrela të theksuara.
 • 8 cilësime të temperaturës.
 • Koha e ngrohjes 30 sekondë.
 • Buton ON/OFF Dritë qe tregon se pajisja eshte gati per tu perdorur.
 • Tensioni në të gjithë botën.
 • Siguria automatike mbyllet pas 60 minutash.
 • Stenda e mbrojtjes së nxehtësisë.

Mashe flokesh Remington Pro Tight Curl

L5.390
 • Mashe flokesh Remington Pro Tight Curl
 • 8 cilësime të temperaturës 140-210 ° C
 • Dritë e gatshme LED
 • Mbyllja automatike pas 60 minutash
 • Qëndroni e mbrojtur ndaj temperaturës së lartë.
 • Tensioni universal

 

Mashe per floket MyStylist

L3.190

Mashe per floket MyStylist Curling Tong 19mm.

 • Veshje qeramike.
 • Vendosja e temperaturës 190 °C.
 • Ndezës / çaktivizues.
 • Drita qe tregon se eshte gati per tu perdorur LED.
 • Funksioni automatik i fikjes pas 60 minutash.
 • Funksion ftohjeje.

 

Piaster per Stilim Remington

L3.090

Piaster per Stilim Remington

 • Drejtues unisex për burra dhe gra
 • Veshje e përparuar qeramike
 • Rrëshqitje 2 x më e butë
 • E gjatë 15 cm
 • Nxehtësia 200 ° C
 • Gati në 60 sekonda
 • Ndezës / çaktivizues dhe tregues LED
 • Qese rezistente ndaj nxehtësisë.

Piaster Remington S1450

L3.790
 • Piaster Remington S1450
 • Pllaka e qeramikes ju lejon të stiloni flokët me lehtesi nga rrënja, duke siguruar saktësi dhe rehati të plotë gjate perdorimit. 
 • 2 nivele temperature qe e ben te pershtatshem per te gjitha llojet e flokeve.
 • Duhen vetem 30 sekonda qe te jete gati per tu perdorur.
 • Ka ane te kthyeshme gje qe krijon lehtesi ne stilime te ndryshme te flokut.
 • Teknologjia e prodhuar ben qe te pershtatet me energjine ne te gjithe boten keshtu qe mund ta merrni edhe ne udhetimet tuaja

Pjaster Havells

L1.690

Pjaster Havells

 • Pllakat e luajtshme përshtaten me trashësinë e flokëve, duke ulur presionin dhe duke dhënë një rrëshqitje të lehtë mbi flokët tuaj
 • Pllaka të veshura me titan
 • Per flokë të lirshëm
 • 6 nivelet e rregullueshëm të temperaturës që i përshtaten të gjitha llojeve të flokëve
 • Pllaka lundruese parandalon prishjen e flokëve
 • Pllakat e holla mund të përdoren për të bërë kaçurrela

Pjaster SOKANY

L2.890

Pjaster SOKANY CS-608

 • Pllaka titanium
 • Temperature dixhitale deri 750°F ose 398°C
 • E pershtatshme edhe per onde
 • Drejton flokun ne pak minuta
 • Kabull i gjate me rrotullim 360 GRADE

Pjaster Sokany HS-950B

L1.790

Pjaster Sokany HS-950B

Shtrirje perfekte te flokeve ne nje kohe mjaft te shkurter.

 • Drejtues flokësh profesionalë me dritë LED
 • Pllaka qeramike e veshjes 25x120mm
 • Butoni on / off
 • Disa nivele nxehtesie
 • 220/240 volt

Stilues Flokesh DSP 20133

L4.690

Stilues Flokesh DSP 20133

Nese me pare kacurrelat ju merrnin shume kohe, ja ku ju sjellim produktin per kacurrela perfekte ne pak kohe. Thjesht ju duhet vetëm të vendosni drejtimin e rrotullimit dhe të vendosni flokët për të krijuar një kaçurrel të përsosur.

 • Rrotullimi me dy kalime
 • I thjeshte ne perdorim
 • Ekrani i madh LED: paraqet temperaturen, drejtim dhe kohe te qarte
 • Nivelet e temperatures: 150 ° C, 160 ° C, 170 ° C, 180 ° C, 190 ° C, 200 ° C

Tharese Flokesh

L3.390

Tharëse flokësh udhëtimi

 • Fuqia 1400 W
 • Doreza e palosshme për ruajtje të përshtatshme
 • Grykë stiluese.
 • 2 fazat e ngrohjes / tifozit
 • Tensioni i ndërrueshëm nga 120 deri në 240 V
 • Duke vepruar në 1200 Watt – 120 V
 • Perdorimi  me 1400 vat – 220 – 240 V.

Tharese Flokesh DSP 30075

L2.690

Tharese Flokesh DSP 30075

E projektuar per perkujdesje maksimale per floket tuaj. Nuk ben djegien e flokeve dhe nuk i demton ato.

 • Funksion jonik mbron floket nga nxehtesia dhe nuk demton
 • Me nivel maksimal nxehtesie
 • 2 nivele ajri
 • Tensioni: 220-240V
 • Frekuenca: 50/60Hz
 • Fuqia e motorit: 1900-2300W

Tharese Flokesh Gemei

L2.190

Tharese Flokesh Gemei

Than ne meyre perfekte dhe pa i djegur floket tuaj vetem ne pak minuta. Tashme me Tharesen Gemei konsumoni me pak energji dhe s

 • Dizajn i vecante
 • Fuqia: 1800-2200W
 • 3 nivele nxehtesie & 3 nivele shpejtesie

Tharese Flokesh Remington Compact D5000

L3.890
 • Tharese Flokesh Remington compact D5000
 • Praktike per t’u marre per udhetime
 • Me doreze te levizshme
 • 3 gradacione temperature
 • 2 nivele shpejtesie
 • Perqendrimi i energjise per nje stilim perfekt
 • Grilë e pasme e heqshme