Kamera Sportive Eken Action H7s

L7.990

Kamer me cilesi te larte video e cila eshte shume
e pershtatshme per udhetime ne natyre dhe per cdo lloj tjeter filmimi dinamik ne terren.

Shto në listën e dëshirave
Shto në listën e dëshirave
Categories: , , SKU: CM0001

Description

Kamere me cilesi te larte video e cila eshte shume pershtatshme per udhetime ne natyre dhe per cdo lloj tjeter filmimi dinamik ne terren.

 • Cilesi 4K Ultra HD e regjistrimit te videos dhe shkrepjes dinamike.
 • 14 MP (Megapixel) me sensor imazhi Panasonic
 • Ne paketim perfshihet pulti i komandimit i cili mund te kontrolloje deri ne 3m distance
 • Ekran LCD 2″ (inch) Touch Preview Screen.
 •  Kendi i gjere i filmimit, 170 grade ju mundeson fiksimin e videos/fotos tuaj me natyrale.
 •  Filmim me xhirime te shpejta (Time-Lapse video)
 •  Shume e holle dhe praktike per tu mare me vete kudo dhe ne cdo kohe
 •  Nderlidhje e thjeshte e perdoruesit.
 •  Mund te jete rezistente ndaj 3 faktoreve: rezistente ndaj ujit, rezistente ndaj reres dhe tronditjeve qe mund te pesoje.
 •  Wifi mundeson shperndarjen e materialeve foto/video ne Tablet ose Smartphone.
 •  Funksion regjistrimi Loop Recording
 •  E pershtatshme ne pjesen me te madhe te aksesoreve meshtetese.
 •  E pershtatur sipas CE, Kualiteteve Europiane.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Kamera Sportive Eken Action H7s”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Post comment